Streamsoft Prestiż

Streamsoft Prestiż to w pełni zintegrowany, modułowy system klasy ERP do kompleksowego zarządzania firmą produkcyjną i handlową.

Dzięki specjalistycznym modułom, dedykowany jest zarówno firmom produkcyjnym, handlowym, jak i usługowym. Jako profesjonalny system ERP, Streamsoft Prestiż integruje i optymalizuje wszystkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie: od finansów przez zarządzanie zasobami ludzkimi, po logistykę i produkcję. W zależności od profilu firmy jest on uzupełniany dedykowanymi rozwiązani, tworząc swoisty "informatyczny garnitur szyty na miarę".

 • 20lat
  na rynku
 • Nr 1
  wybierany
  system ERP
 • 5000
  klientów wybrało
  nasz system
 • 20 000
  uruchomionych
  stanowisk

Korzyści systemu Streamsoft Prestiż

 • Skutecznie zwiększa wydajność wszystkich procesów biznesowych
 • Znacznie skraca czas czynności administracyjnych
 • Gwarantuje efektywniejszy przepływ informacji
 • Wspiera precyzyjną kontrolę kosztów operacyjnych i procesów realizowanych w firmie
 • Zapewnia spójność wprowadzania danych
 • Zapewnienie współdziałania wszystkich szczebli przedsiębiorstwa
 • Integruje dane firmy w jednej zbiorczej bazie danych
 • Umożliwia dostosowanie do indywidualnych i unikalnych potrzeb klienta dzięki możliwości konfiguracji i różnym wtyczkom
 • Uwzględnia skalowalność biznesu - system dopasowuje się do zmiennych warunków rynku i rozwija wraz z rozwojem firm

Budowa systemu Streamsoft Prestiż

ERP "szyte na miarę"

Za pomocą dodatkowych aplikacji możemy elastycznie dostosować system do indywidualnych potrzeb naszych klientów. "Wtyczki" (plug-iny) pozwalają wzbogacić i rozszerzyć system o unikatowe funkcjonalności. Możliwość uruchomiania programów zewnętrznych i rozszerzenie już istniejących procedur definiowanych to tylko niektóre elementy, które idealnie dopasujemy do stawianych przed nami wymagań.

Analiza

Dane zawarte w systemie ERP mogą być łatwo analizowane z wykorzystaniem natywnego modułu Streamsoft BI lub aplikacji Microsoft, np. Excel, Access, itp. oraz innych, korzystających z mechanizmów ODBC.

Praca w "chmurze"

W sytuacji, w której przedsiębiorstwo posiada wiele oddziałów, a każdy z pracowników potrzebuje szybkiego dostępu do systemu informatycznego w dowolnym czasie i miejscu kluczową rolę odgrywają systemy informatyczne w tzw. chmurze. Serwer bazy danych systemu Streamsoft Prestiż może być zainstalowany poza firmą. Dostęp do serwera realizowany jest za pomocą dostępu terminalnego lub za pomocą aplikacji. Dzięki temu sposób udostępniania programu jest znacznie prostszy i tańszy, ponieważ polega na outsourcingu usług informatycznych.

Bezpieczeństwo danych

Do przechowywania i przetwarzania danych gromadzonych w systemie zastosowano nowoczesną relacyjną bazę z interfejsem SQL, w architekturze klient-serwer. Jest ona gwarancją wysokiej odporności bazy danych na wszelkie awarie stanowisk sieciowych. Umożliwia również znaczne zmniejszenie obciążenia sieci komputerowej, a co za tym idzie, wzrost prędkości pracy, pozwalający na sprawne przetwarzanie nawet bardzo dużych ilości danych.

Kompatybilność programu

Streamsoft Prestiż jest kompatybilne z większością urządzeń zewnętrznych, które wspierają pracę programu. Należy do nich większość urządzeń, które automatyzują wprowadzanie danych oraz eliminują pomyłki ludzkie i kontrolują ten proces np. kolektory danych, skanery kodów, panele dotykowe, drukarki kodów kreskowych, drukarki i kasy fiskalne.

Oferta szyta na miarę

Poznaj firmę i zapoznaj się z pełną ofertą usług i produktów

Zobacz pełną ofertę

Copyright © Ekspert. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: Virtual People

X