Oprogramowanie dla firm

Projektujemy i wdrażamy zaawansowane oprogramowanie dla firm, które wspiera wzrost efektywności i rozwój w firmach naszych klientów.

Ekspert Systemy Informatyczne to profesjonalna firma technologiczna, która dostarcza zaawansowane oprogramowanie dla firm. Dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych procentuje dzisiaj zdolnością do obiektywnej oceny potrzeb klienta i przygotowaniem oferty, idealnie odpowiadającej profilowi jego działania. W ciągu 20 lat od sprzedaży małych, pudełkowych rozwiązań doszliśmy do realizowania rozbudowanych i w pełni zintegrowanych usług, które pozwalają kompleksowo i skutecznie zarządzać każdą firmą.

W ofercie Eksperta znajdują się rozbudowane programy dla firm, które są elastycznie dostosowane pod indywidualne potrzeby klientów. Dzięki temu przedsiębiorcy skutecznie usprawniają działania w zakresie: zarządzania usługami i produkcją, prowadzenia księgowości , realizacji polityki kadrowo-płacowej, przygotowania raportów i analiz wspomagających procesy podejmowania decyzji, prowadzenia gospodarki magazynowej, obsługi logistycznej, itp.

Firma Ekspert posiada też swój własny Dział Rozwoju Oprogramowania, który pozwala realizować dedykowane programy dla firm uwzględniając indywidualną specyfikę klientów.

Z usług i produktów firmy Ekspert korzysta już ponad 5000 firm usługowych, produkcyjnych i handlowych. W zależności od branży i potrzeb wykorzystują one następujące moduły:

 • Zarządzanie Produkcją
 • Handlowo – Magazynowy
 • Finanse i Księgowość
 • Środki Trwałe
 • Kadry i Płace
 • CRM

Odpowiadając na potrzeby klientów stworzyliśmy również autorskie rozwiązania:

 • X2 Presell

  Mobilna aplikacja, która wspomaga pracę przedstawicieli handlowych i kierowców

 • Magazyn Online

  Mobilna aplikacja dla firm produkcyjnych i handlowych, która umożliwia skuteczne zarządzanie magazynem i znacznie redukuje czas pracy

 • Portal zamówień internetowych B2B

  Platforma internetowa, która pozwala na przeglądanie oferty i zamawianie towarów online w hurtowni, bezpośrednio z pozycji przeglądarki internetowej

Personalizacja wdrożeń pod potrzeby klienta

Zadowolenie klienta jest podstawą funkcjonowania oraz rozwoju naszej firmy. Zasadniczym celem działalności jest dostarczanie rozwiązań informatycznych ukierunkowanych na naszych klientów oraz świadczenie usług o jak najwyższej jakości. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczaniu dostosowujemy system do potrzeb naszych klientów i stale wzbogacamy oraz rozszerzamy obecną ofertę.

Wybór firmy Ekspert Systemy Informatyczne pozwala nam bez ograniczeń rozwijać nasz biznes wiedząc, że system informatyczny jest motorem, a nie hamulcem rozwoju.
~ Aleksander Kołpaczkiewicz, Przez Zarządu AGD Market

Nawiązanie współpracy z firmą Ekspert Systemy Informatyczne pozwoliło nam skupić się na naszej podstawowej działalności, czyli produkcji spożywczej. Zastosowane rozwiązanie informatyczne wydatnie pomaga nam w realizacji celów biznesowych.
~ Tomasz Kustra, Vice Prezes Zarządu Seko S.A.

Efektem współpracy naszej firmy z firmą Ekspert jest sprawnie funkcjonujący system informatyczny, który pozwala nam skutecznie zarządzać wieloodziałową firmą handlową posiadającą centra logistyczne, placówki cash & carry i mobilnych handlowców.
~ Andrzej Morawski, Prezes Zarządu Mona Kontra

Oferta szyta na miarę

Poznaj firmę i zapoznaj się z pełną ofertą usług i produktów

Zobacz pełną ofertę

Copyright © Ekspert. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: Virtual People

X